گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
آشنایی کوتاه:
زمینه‌های کاری: ضایعات دست )، فلج مغزی، لکنت زبان، شکاف کام و لب، دیر صحبت کردن، اتیسم، اختلال گفتاری و جسمی سکته مغزی، سندروم داون ‌، اختلال بلع، اختلال تلفظ حروف، اختلالات صوت، رفتار درمانی، اختلال یادگیری، درمان اختلالات ارتوپدیک و نورولوژیک ( پارکینسون، اختلال عدم توجه و تمرکز، دستگاه TDCS
مدیر : محمد چاوشی ⚫️ فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران ⚫️ عضو انجمن گفتاردرمانی ، اتیسم و لکنت ایران ⚫️ بیش از یک دهه تجربه در زمینه گفتاردرمانی ⚫️ با کادر درمانی مجرب بیش از یک دهه فعالیت ⚫️-------------------------- رشد و شکوفایی کودکان شما ، تخصص ماست             " فرزندان خود را جهت آموزش و درمان به ما بسپارید ، تا شاهد پیشرفت چشمگیر آنها باشید "
آدرس: تهران، شهرک شریعتی (خانی آباد نو)، نبش کوچه واشقانی فراهانی، درمانگاه شبانه روزی فتح الله زاده، طبقه 4
شماره تماس پذیرش: 09212949790
شماره تلفن پذیرش: 02155861228
لینک‌ها: اینستاگرام، کلینیک تخصصی توانبخشی ماهان،
فرستادن به دوستان
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان متخصص  در شهر تهران است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
« هفته گذشته
هفته آینده »
گرفتن نوبت دیدار
تجربه شما
فرستادن پیام
در این جا، توانایی دیدن اینستاگرام، آدرس تلگرام، برنامه حضور پزشک، رزومه و بیوگرافی دکتر، نوبت‌دهی اینترنتی، آدرس مطب، شماره تلفن مطب و دیگر راه‌های ارتباط با گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان را خواهید داشت.
خواهش می‌شود پیش از دیدار با شماره تلفن نوشته‌شده، تماس بگیرید.
در راستای اطلاع از ساعت کاری، بیوگرافی، هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان با تلفن‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
مناطق
گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان (خانی آباد نو)
دامنه‌های دیگر گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان
گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان در آنلاین دکتر گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان در سرچ دکتر گفتاردرمانی و کاردرمانی ماهان در دکتر بیگ
موتور جست‌وجوی دکتر نزدیک همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
آموزش تکنسین داروخانه اصفهان
Telegram Messenger