کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
آشنایی کوتاه:
زمینه‌های کاری: مجهز به نرم افزار تست IVA2 برای ارزیابی توجه، نرم افزار تست CANTAB برای ارزیابی عملکردهای شناختی مختلف، کاردرمانی شناختی، مجهز به نرم افزار شناختی Captain'sLog، کاردرمانی اختلالات پردازش و یکپارچگی حسی، کاردرمانی جسمی حرکتی، نوروفیدبک، مجهز به اتاق حسی
مسئول کلینیک: دکتر محمد هدایت جو ⚫️ کارشناس ارشد کاردرمانی ⚫️ دکترای تخصصی علوم اعصاب شناختی گفتاردرمانگر: ⚫️ خانم زهرا سادات کریمی ⚫️ برای پذیرش و تشکیل پرونده قبل از مراجعه حضوری حتما تماس بگیرند.
نشانی: قم، خیابان کیوانفر، بین کوچه یک و سه، جنب بانک ملی، کلینیک کاردرمانی باران
شماره تماس پذیرش: 02536618367
پیوندها:
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، آدرس کاردرمانی و گفتاردرمانی باران متخصص  در شهر قم است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
ساعت کاری کاردرمانی و گفتاردرمانی باران
« هفته پیش
هفته پس »
دریافت نوبت دیدار
دیدگاه شما
ارسال دیدگاه
در این پروفایل، توانایی دیدن آدرس مطب، تلگرام، نوبت‌گیری اینترنتی، روزهای کاری دکتر، پیج اینستاگرام، شماره مطب، رزومه و بیوگرافی دکتر و دیگر کانال‌های ارتباط با کاردرمانی و گفتاردرمانی باران را دارید.
برای اطلاع از ساعت کاری، هزینه ویزیت، بیوگرافی، نوبت گرفتن از کاردرمانی و گفتاردرمانی باران با شماره‌های نوشته‌شده، زنگ بزنید.
قبل از مراجعه حضوری با شماره تلفن گفته‌شده، هماهنگی کنید.
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در دیگر وب‌سایت‌ها
کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در دیجی دکتر کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در کلیک دکتر کاردرمانی و گفتاردرمانی باران در دکترفارسی
موتور جست‌وجوی دکتر نزدیک همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger