گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس
مرکز جامع توانبخشی
گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس
تگ لاین: مرکز جامع توانبخشی
زمینه‌های کاری: تاخیر در شروع گفتار و جمله سازی، فلج مغزی، درمان اختلالات بلع در نوزادان و بزرگسالان، شن بازی درمانی، موسیقی درمانی، سندرم داون، انجام کلیه تست های روانشناسی، سکته مغزی، افت شنوایی، فلجی یکطرفه تارهای صوتی، کاردرمانی ذهنی، شکاف کام، یکپارچگی حسی، لکنت، هیدروسفالی، توانمند سازی شناختی -اجتماعی، اتاق تاریک، میکروسفالی، پارکینسون و خوانندگان و دبیران.، پولیپ تارهای صوتی، بازی درمانی
گفتاردرمانگر: رضا طالبی کاردرمانگر: علی عزیزی توانبخشی: ارائه خدمات مورد نیاز توانخواهان از قبیل کار درمانی و گفتار درمانی و موسیقی درمانی و بازی درمانی کاردرمانی: ارائه خدمات کار درمانی با استفاده از بهترین تکنیک های درمانی بروز دنیا برای پیشرفت هر چه بیشتر و بهتر توانخواهان گفتاردرمانی: در زمینه ی گفتار درمانی هم مانند کاردرمانی با استفاده از درمانگران متخصص روند درمان طی خواهد شد. عملکرد ها وواکنش ها: کلینیک به صورت کلی در راستای پیشرفت توانخواهان در عملکردهای بدن در زنگی تلاش می کند.
نشانی: البرز، فردیس، فلکه پنجم، جنب فروشگاه ایرانیان، مجتمع امید، طبقه سوم، مرکز جامع توانبخشی آتیه فردیس
شماره تلفن نوبت دهی: 02636510926
شماره تلفن نوبت دهی: 09058644331
شماره تماس نوبت دهی: 09124185223
شبکه‌های اجتماعی: اینستاگرام، وب‌گاه،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، آدرس گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس متخصص مرکز جامع توانبخشی در شهر فردیس است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس
ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس
« هفته پیش
هفته پس »
درخواست نوبت دیدار
نوشتن نگاه شما
ارسال کامنت
خواهش می‌شود پیش از مراجعه با شماره نوشته‌شده، زنگ بزنید.
در راستای با خبر شدن از بیوگرافی، ساعت کاری، نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس با تلفن‌های نوشته‌شده، زنگ بزنید.
در این نمایه، دسترسی به کانال تلگرام، شماره تلفن مطب، آدرس مطب، اینستاگرام، نوبت‌گیری اینترنتی، رزومه و بیوگرافی دکتر، روزهای کاری دکتر و دیگر راه‌های ارتباط با گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس را خواهید داشت.
گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس در دیگر وب‌سایت‌ها
گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس در دکتر بیگ گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس در پجشگی گفتاردرمانی و کاردرمانی آتیه فردیس در دیجی دکتر
موتور جست‌وجوی دکتر نزدیک همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger