گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
شعبه یک
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
آشنایی کوتاه: شعبه یک
خدمات: درمان اختلالات گفتار مربوط به کودکان، درمان لکنت، نوروفیدبک، مشاوره در مشکلات کودک، درمان کودکان بیش فعال و دچار نقص توجه، استروبوسکوپی حنجره، مشکلات تلفظ، عکس برداری از حنجره، ضعف در خواندن، مشاوره در استرس و اضطراب، مشاوره و روانشناسی، درمان دانش آموزان دچار اختلالات یادگیری، ضعف در ریاضی، ضعف در نوشتن، تاخیر در شروع گفتار، تست هوش، اختلالات گفتار مربوط به بزرگسالان
مدیریت:دکتر ناصر زارعی شمس آبادی(آسیب شناس گفتار و زبان)
آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، قبل از زمزم، کوچه مسجدالرضا، (35)، ساختمان 99، طبقه B
شماره تماس پذیرش: 03136633123
شماره تماس پذیرش: 09130795736
لینک‌ها: وب‌گاه، اینستاگرام، تلگرام،
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت متخصص شعبه یک در شهر اصفهان است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
ساعت کاری گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
« هفته گذشته
هفته آینده »
دریافت نوبت دیدار
کامنت شما
ثبت کامنت
به منظور آگاه شدن از بیوگرافی، ساعت کاری، هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت با شماره‌های نوشته‌شده، زنگ بزنید.
در این جا، توانایی دیدن شماره مطب، آدرس تلگرام، روزهای کاری دکتر، اینستاگرام، نوبت دهی اینترنتی، آدرس مطب، رزومه و بیوگرافی پزشک و دیگر راه‌های ارتباط با گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت را دارید.
خواهش می‌شود قبل از مراجعه حضوری با تلفن گفته‌شده، هماهنگی کنید.
نواحی
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (چهارباغ بالا) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (دروازه شیراز) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (شیخ صدوق)
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در اینترنت
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در آنلاین درمان گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در کلیک درمان گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در خوب دکتر
موتور جست‌وجوی دکتر نزدیک همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
آموزش تکنسین داروخانه اصفهان
Telegram Messenger